Länsi-Suomen alue

Ringeten Länsi-Suomen alue vastaa liiton alueellisesta kilpailutoiminnasta.

 

Aluetyöryhmä

Länsi-Suomen aluetyöryhmä vuoden 2018 loppuun asti:
G-sarjavastaava: Tanja Ruopsa, jojoringettee[a]gmail.com, 0451302360
F-sarjavastaava: Minna Lahtinen, minna.lahtinen[a]poyry.com, 0503526838
E-sarjavastaava: Mari Sami, mari.sami[a]outlook.com, 0405629286
D-sarjavastaava: Virve Tuomi, tuomi123[a]gmail.com, 0500830835
Harrastesarjavastaava: Pekka Karvinen, pekka.karvinen[a]skrl.fi, 0505583808 (31.12.2018 asti)
*Harrastesarjavastaava: Minna Kankare, minna.m.kankare[a]gmail.com, (1.1.2019 alkaen)
Tuomari- ja toimitsijavastaava: Miia Viro, miia.viro[a]live.com, 0405273689 (31.12.2018 asti)
Aluesihteeri, Nettisivut: Jani-Petri Semi, jani-petri.semi[a]live.com, 0503878569
Sarjapäällikkö: Virve Tuomi, tuomi123[a]gmail.com, 0500830835
Aluepäällikkö: Jari Lepistö, jari.lepisto[a]turkuenergia.fi, 0505573341 (31.12.2018 asti)
*Aluepäällikkö: Juha Kiviö, juha.kivio[a]icloud.com (1.1.2019 alkaen)
Aluetyöryhmän jäsen: Minna Kumanto, minna.kumanto[a]rnk.fi, 0405330003 (31.12.2018 asti)